-1 C
Скопје

Tag : весна змијанац

Еспресо Шоу биз

За овие хитови сигурно не знаете дека ги има напишано Дино Мерлин! Кога слушнал како пее Цеца и ја подарил оваа песна! (ВИДЕО)

Слободен печат
Познато е дека некои од најголемите рокери и поп-пејачи имаат напишано многу песни за своите колеги – народњаци. Меѓу таквите е босанскиот кантавтор Дино Мерлин...
Еспресо Шоу биз

Бев осамена и немав време за мажи! Весна Змијанац прозборе и за голите фотографии од младоста (ФОТО)

Слободен печат
Коментирајќи ги денешните пејачки кои имаат навика да се разголат во јавноста, Весна Змијанац откри дека и таа на почетокот на својата кариера се „соблекувала“...
Еспресо Шоу биз

Беше најпозната пејачка во Југославија и заработуваше милиони! Денеска живее на село, далеку од сите (ФОТО)

Слободен печат
На времето беше една од најпознатите пејачки во Југославија. Весна Змијанац која буквално жареше и палеше на овие југословенски простори во деведесеттите години изгради вила...
Еспресо Шоу биз

ТАЈНИТЕ НА БАЛКАНСКИТЕ ДИВИ: Брена лесно се опива, Карлеуша е постојано нервозна

Слободен печат
Весна Змијанац зборува за своите најпопуларни колешки....