Џенифер Лопез не може да го дочека Супер Боул: Погледнете како се подготвува (ВИДЕО)

На овогодишниот Супер Боул ќе има голема доза на латино енергија, бидејќи на полувремето ќе настапат ѕвездите Џенифер Лопез и Шакира.

Популарната Џеј Ло (50) на Инстаграм објави снимка од подготовките за настапот на Супер Боул.

Обожавателите можат да ја видат Џенифер со рацете на земја како „чека знак“ за да започне со својот настап. Набргу потоа, таа наеднаш станува и почнува да игра.

– Стојам овде на почетната линија и чекам знак за почеток – вели Џенифер во клипот.

Пејачката неколку секунди се движи, за на крај да седне на тревата и да го чека својот момент кога треба да заблеска.

Двете латино диви, Џеј Ло и Шакира, за првпат во своите кариери ќе настапат заедно и токму поради тоа ветуваат спектакл.

Кога Џенифер објави дека токму тие две ќе настапат заедно на Супер Боул, истакна дека е горда на организаторите што за ова шоу одбрале две моќни латино жени, пренесува Мирор.

 Мислам дека организаторите навистина сакаа да испратат силна порака и многу сум среќна што сум дел од проектот кој ги поддржува жените и разновидноста – истакна Џенифер.

Популарната пејачка и актерка во изминативе неколку месеци доби неколку номинации за својата улога во филмот „Hustlers“, па слободно може да се каже дека 2020 година започна одлично за Џеј Ло.

Прочитајте и...  Децата во Кина не знаат што се табла и креда: Погледнете ја напредната технологија во училиштата! (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Поранешното момче на Луна за нејзината свршувачка: Нема потреба да и честитам! (ФОТО)

Васко Спасоски

Децата во Кина не знаат што се табла и креда: Погледнете ја напредната технологија во училиштата! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Македонската естрада е побогата за уште една млада пејачка: Слушнете како пее Лара Иванова! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Убиецот на Џон Ленон јавно ѝ се извини на Јоко Оно: Го направив тоа поради славата!

Слободен Печат

Изгубил на изборите, а бил единствен кандидат: Најневообичаената трка за градоначалник во Италија!

Слободен Печат

Џастин Бибер е среќен човек: Погледнете како изгледа неговата сопруга во бикини! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Дара Бубамара „грми“ во бикини, па доби интересен коментар: „Ти си кралица, но на Фотошопот“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Дваесет цитати на Лав Николаевич Толстој: Најголемиот романсиер на светската литература!

Слободен Печат

Познатата српска пејачка ги брише тетоважите: Ќе се изненадите која е причината за оваа нејзина одлука! (ФОТО)

Васко Спасоски

Дејвид Бекам беше модна катастрофа на ревијата на својата сопруга: Викторија ги доби сите пофалби! (ФОТО)

Слободен Печат

Ова е најкористената работа во вашата кујна која е идеална за развој на бактерии: Погледнете како на природен начин да ја исчистите!

Слободен Печат

Песната со која Брајан Адамс го освои светот: Дванаесет седмици беше број еден на листите! (ВИДЕО)

Слободен Печат