Зорица Брунцлик не планира да ја промени својата автентична фризура, а има и добра причина зошто!

Зорица Брунцлик и тоа како е препознатлива поради специфичната боја на коса. Пејачката истакна дека не ни помислува на тоа да ја промени косата, а открила и дека има добра причина за тоа.

„Не, сигурно! Ниту еден момент не помислив да ја променам, затоа што сум оргинална, автентична и единствена, тоа е сосема доволно да останам до крајот на животот“, истакнала таа во „Премиера“.

Инаку, што се однесува до Зорица, проблем со суетата имаат само оние естрадни уметници кои не се задоволни со своите достигнувања.

„Мислам дека само успешните луѓе не се суетни и тоа нема врска колкава ѕвезда е некој или не е… Можете да бидете остварени, зависи со што сте задоволни“, рекла таа, па додала дека младите колеги не ја прашуваат за совет, туку дека е обратна ситуацијата.

View this post on Instagram

🎶🎼🎵🎼🇩🇪💖

A post shared by Zorica Brunclik (@zoricabrunclik_official) on

„Тие сите се родиле со факултет! Ја нив ги прашувам за совет, искрено кажано, како да ја одржам линијата…“

Пејачка исто така открила дека спрема внуката е повеќе попустлива.

„Ни се качува на глава, значи се е да, ништо не е не“, заклучила Зорица.

Прочитајте и...  Дуа Липа со момчето „избега“ на Карибите, погледнете како си поминуваат! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат