1 C
Скопје

Зорица Брунцлик не планира да ја промени својата автентична фризура, а има и добра причина зошто!

Зорица Брунцлик и тоа како е препознатлива поради специфичната боја на коса. Пејачката истакна дека не ни помислува на тоа да ја промени косата, а открила и дека има добра причина за тоа.

„Не, сигурно! Ниту еден момент не помислив да ја променам, затоа што сум оргинална, автентична и единствена, тоа е сосема доволно да останам до крајот на животот“, истакнала таа во „Премиера“.

Инаку, што се однесува до Зорица, проблем со суетата имаат само оние естрадни уметници кои не се задоволни со своите достигнувања.

„Мислам дека само успешните луѓе не се суетни и тоа нема врска колкава ѕвезда е некој или не е… Можете да бидете остварени, зависи со што сте задоволни“, рекла таа, па додала дека младите колеги не ја прашуваат за совет, туку дека е обратна ситуацијата.

View this post on Instagram

🎶🎼🎵🎼🇩🇪💖

A post shared by Zorica Brunclik (@zoricabrunclik_official) on

„Тие сите се родиле со факултет! Ја нив ги прашувам за совет, искрено кажано, како да ја одржам линијата…“

Пејачка исто така открила дека спрема внуката е повеќе попустлива.

„Ни се качува на глава, значи се е да, ништо не е не“, заклучила Зорица.

Прочитајте и...  ФОТО | Кое е новото момче на Цеца: Син на поранешен спортист и политичар, угостител и татко на малолетна ќерка

Поврзани вести

ФОТО | Кое е новото момче на Цеца: Син на поранешен спортист и политичар, угостител и татко на малолетна ќерка

Слободен печат

Новогодишни бастунчиња

Слободен печат

ВИДЕО | Синот на познатиот политичар објави емотивно видео: Амди Бајрам плаче додека му пее Шериф Коњевиќ!

Слободен печат

ВИДЕО+ФОТО | 48 часа предходно сам на себе си ставал витамински инекции: Познатиот пејач почина од Ковид – 19!

Слободен печат

Ќерката на Трамп беснее на плажа во Мајами, Американците се бесни на неа: „Стави маска на лицето!“

Слободен Печат

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Остави Коментар