ВОДИТЕЛКАТА ГО ПОКАЖА СВОЕТО СОВРШЕНО ТЕЛО, и ја израдува машката популација! (ФОТО)

Николина Пишек има две ќерки, а слободно може да се пофали со совршено тело.

Таа го израдува машкиот дел од популацијата, кога објави фотографии на Инстаграм во бикини. Сепак многумина ги изненади што најави дека „голите фотографии допрва следат“.

-Допрва на лето ќе ви пружам пекол со голи фотографии, напишала Николина на најновата објава на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

Tek na ljeto ću vam priuštiti pakao s golim fotkama. Warm up. 😴 #beach

A post shared by Nikolina Pisek (@nikolina_pisek) on

 

 

View this post on Instagram

 

Jos uvijek nemam fotografija s odjećom. Sorry. #nofilter 🥴

A post shared by Nikolina Pisek (@nikolina_pisek) on

Прочитај повеќе

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат