УРНЕБЕСНО ВИДЕО за кошаркарските вештини на Вучиќ: И најдобрите се исплашија од него – Слободен печат
ЗабаваМагазин

УРНЕБЕСНО ВИДЕО за кошаркарските вештини на Вучиќ: И најдобрите се исплашија од него

Тој често знае да заигра кошарка и камерите да ги забележат неговите спортски потези.

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ, е голем љубител на кошарката. Тој е страствен навивач на Ѕвезда, а кога бил млад, покрај кошарка, тренирал и фудбал. Тој често знае да заигра кошарка и камерите да ги забележат неговите спортски потези.

Твитерџиите овојпат направија урнебесно видео за Вучиќ и неговите кошаркарски вештини.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close