Улична мода само за храбри! (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоМода

Улична мода само за храбри! (ФОТО)

Овие комбинации само храбрите девојки ќе се обидат да ги носат.

Актуелните модни трендови, според мислењето на жените кои преферираат класика, се основаат на спојувањето на неспојливото. Но, доколку сте една од оние дами кои слепо ги пратат новите трендови, еве ви неколку модни комбинации кои морате да ги имате за да го постигнете совршениот „street style“ изглед.

View this post on Instagram

1 or 2? @emmagraceland 💕💕

A post shared by Streetstyle Daily (@streetstyle__daily) on

View this post on Instagram

@soniaheartsfashion ✔️✔️

A post shared by Streetstyle Daily (@streetstyle__daily) on

View this post on Instagram

Grey on grey ✔️✔️ 1, 2 or 3? @fashion.hunters.ig

A post shared by Streetstyle Daily (@streetstyle__daily) on

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close