УБАВИНИТЕ НА ДИВИОТ СВЕТ: Најкоментирани фотографии на научно-историскиот музеј (ГАЛЕРИЈА) – Слободен печат
ГалеријаЕспресо

УБАВИНИТЕ НА ДИВИОТ СВЕТ: Најкоментирани фотографии на научно-историскиот музеј (ГАЛЕРИЈА)

Научно-историскиот музеј во САД објави селекција на најкоментираните фотографии кои се натпреваруваат за најдобра фотографија од дивиот свет.

Победниците ќе бидат објавени на 15 октомври, а изложбата на најдобрите ќе биде официјално отворена на 18 октомври.

 

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close