• здравко

ФОТО | Здравко Чолиќ во џинс и кожена јакна: Едноставно, не старее и се слика со инфлуенсери

На инстаграм – профилот на српскиот инфлуенсер Марко Маријоковиќ вчера осамна интересна фотографија на која позира Марко во друштво со балканската легенда Здравко Чолиќ. Се разбира, фотографијата си ги доби своите златни „пет минути“ обиколувајќи ги порталите и социјалните мрежи. Причина? Сите сакаат да ѕирнат како денес изгледа легендарниот Чола. Фотографијата е направена во ресторан, …

ФОТО | Здравко Чолиќ во џинс и кожена јакна: Едноставно, не старее и се слика со инфлуенсери Read More »