Tag : заработува

Магазин Магазин слајдер Сцена

Ќе ви се заврти во глава кога ќе видите колку пари заработува Цеца годишно од Јутјуб! (ФОТО)

Васко Спасоски
Цеца Ражнатовиќ на Јутјуб годишно заработува 150.000 евра! Фолк-ѕвездата стана рекордерка во регионот – таа е првата пејачка која на тој видеосервис има милион следбеници,...
Еспресо Шоу биз

Инфлуенсерка заработува 300 долари месечно, но овој дел од работата и е одвратен! (ФОТО)

Слободен печат
Бразилката Наталиа Гарибото (26) којa на Инстаграм ја следат над 1.6 милиони луѓе, тврди дека нејзината работа, без оглед на тоа што заработува многу, може...
Еспресо Шоу биз

Инфлуенсерка од Романија годишно заработува милиони од СВОЈОТ ЗАДНИК! (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Андреа Абели, инфлуенсерка од Романија, е сопственична на „пообилен“ задник од кој заработува голема сума на пари. Имено, родена е во Букурешт, а пред сегашната...
Вести Свет

СТУДЕНТКА ЗАРАБОТУВА 4.000 евра месечно, а се занимава со легална работа: Во што е тајната? (ВИДЕО)

Слободен печат
Студенка на универзитетот Бат (Велика Британија) им помага на луѓето да заспијат така што со шепот води замислен дијалог со нив и презема различни улоги....
Еспресо Шоу биз

Наталија заработува 300 илјади евра со својот задник – „Јас ги инспирирам луѓето“ (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Бразилската Инстаграм ѕвезда Наталија Гарибото заработува речиси 300 илјади евра годишно само објавувајќи фотки од својот задник на социјалните мрежи. Како што вели, откако ќе...
Еспресо Шоу биз

Пет илјади евра само за една вечер, еве како ги заработува Луана (ФОТО)

Слободен печат
Ова е преубавата Луана Вјолца, позната албанска Тв водителка која во последно време си ја испроба среќата и во музичкото поле. Но, тоа што ја...