Tag : зар

Ви Препорачуваме Еспресо Шоу биз

Зар некој може да те замени? 12 години без Тоше

Слободен печат
Една од најголемите македонски музички ѕвезди на денешен ден во 2007 година трагично го загуби животот во сообраќајна несреќа на само 26 години. Тоше зад...