-2 C
Скопје

Tag : влезе

Забава Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

ВИДЕО | Ја надмина и „Despacito“: Оваа песна штотуку влезе во историјата

Слободен печат
Можеби е неговиот единствен хит, но тој сепак го има најпродаваниот хит. Имено, раперот Лил Нас Х и неговата „Old Town Road“ во која друштво...
Еспресо Жена Магазин Убавина

Африканка влезе во историјата: Дали ова навистина е најубавата жена во светот?

Слободен печат
Најпознатото и едно од најугледните натпреварувања за убавина на светот, „Miss Universe“, синоќа го доживеа своето историско издание. За прв пат во историјата круната ја...
Забава Магазин

Мечка во акција: Влезе во дворот на комшијата, но овој ЈУНАК ја преплаши (ВИДЕО)

Слободен печат
Марк Стинциано од Њу Џерси се изненадил кога ги прегледал безбедносните камери и видел дека една мечка влегла во неговиот двор. Мечката се обидувала да...