Tag : Влатко Лозаноски

Забава Магазин Магазин слајдер

Лозано се потстрижа „кец“ и ги предизвика другарите да го сторат истото! (ФОТО)

Васко Спасоски
Веќе неколку недели како скоро целиот свет е во самоизолација и поради тоа луѓето преку социјалните мрежи смислуваат секакви предизвици за забава. Најактуелен предизвик беше...
Ви Препорачуваме Еспресо Шоу биз

ПЕЧАТ 2019: Перо се разведе, Марјана призна дека го сака Пеце, а Слаткар и Панчо ќе си „извадеа“ очи!

Слободен печат
Можеби македонската естрада не е голема како српската, бугарската или албанската, но и тоа како во 2019 година имаше настани и случки по кои ќе...
Еспресо Шоу биз

Лозано во „Еден на Еден“ откри дека го ограбиле, а на Жаре му ја погоди омилената песна (ВИДЕО)

Слободен печат
Расположен и опуштен како никогаш порано на ТВ гостување, Лозано дојде на снимањето на Еден на Еден со Жаре. Во недела, во 18.30 на Канал...
Ви Препорачуваме Еспресо Шоу биз

Ова се најуспешните МАЖИ во Македонија за 2019 година! (ГАЛЕРИЈА)

Васко Спасоски
Вчеравечер во хотелот „Хилтон“ во Скопје по вторпат се одржа изборот за „Маж на годината“ кој го организираше онлајн-магазинот Friday.mk. Мислав Галер, извршниот директор на...