• вергара

ВИДЕО | Софија Вергара се вакцинираше, фановите не и веруваат: Ова е само лош фотошоп!

Софија Вергара на својот Инстаграм профил објави видео кое трае само неколку секунди и во кое е снимено како таа се вакцинира против коронавирусот. „Го направив тоа за моето семејство, го направив за моите пријатели кои тоа не можат да го сторат поради медицинските третмани кои ги примаат, го направив тоа за да можеме да …

ВИДЕО | Софија Вергара се вакцинираше, фановите не и веруваат: Ова е само лош фотошоп! Read More »