• Вера Мештеровиќ

Поранешната Мис на Македонија Вера Мештеровиќ се впушта во водителските води

Нашата поранешна Мис на Македонија, модел, актерка и професионален модератор Вера Мештеровиќ на својот инстаграм-профил ги израдува своите обожаватели, пријатели и следбеници со својот најнов ангажман. Имено, Мештеровиќ се впушта во водителските води, па така гледачите пред малите екрани ќе имаат можност да ја гледаат во склоп на Утринската програма „Здраво Македонијо“ на Канал5 телевизија. …

Поранешната Мис на Македонија Вера Мештеровиќ се впушта во водителските води Read More »