• украсни

ФОТО: Кејт Мидлтон го украси својот војнички капут со три цвета од афион кои откриваат емотивна порака

Војвотката во неделата и се придружи на кралицата Елизабета и членовите на кралското семејство со цел да го одбележи Денот на сеќавањето, облечена во црн аутфит, на кој се истакнуваа трите цвета од афион. За Денот на сеќавањето, Кејт облече капут инспириран од војничкиот стил и на капутот истакна три цветови од афион. Имено, хартиените цветови …

ФОТО: Кејт Мидлтон го украси својот војнички капут со три цвета од афион кои откриваат емотивна порака Read More »