Tag : ученик

Вести Свет

Ученик избркан од училиште, им стискал сапун на другарите и им наплаќал за да си купи кебап и чипс

Слободен печат
Тинејџер од Лидс од училиште е испратен дома откако е фатен како им продава по една доза од средството за дезинфекција за раце на своите...
Хроника

Тројца основци со тврд предмет нападнале ученик од друго одделение

Татко во полиција пријавил дека неговиот син во основно училиште во Тетово е нападнат со тврд предмет, информираат од СВР Тетово. Детето било нападнато од...
Вести Свет

Ученик ранет во САД откако вперил пиштол во полицаец

Слободен печат
Во средно училиште во Милвоки, полицаец пукал во наоружан ученик кој во него го вперил пиштолот, соопштила полицијата. При таа прилика ранет бил 17 годишен...
Забава Магазин

Ако погледнете подобро ќе видите дека ова момче е доктор за препишување (ФОТО)

Слободен печат
Препишувањето е еден вид уметност, а учениците кои наоѓаат врвни начини за да го направат тоа треба да се наградат за креативност. Трудот што децата...
Вести Ви Препорачуваме Свет

Ученик дошол со сачмарка во училиште, сакал да се УБИЕ: Тренерот успеал да го спречи на ЕМОТИВЕН НАЧИН (ВИДЕО)

Слободен печат
Снимките објавени од надзорните камери во петокот го покажуваат драматичниот момент кога фудбалскиот тренер Кеанон Лав разоружал ученик кој на 17 мај во средно училиште...
Хроника

Наставник физички нападнал ученик во училиште

Слободен печат
На 10.10.2019 во СВР Скопје, Н.И.(40) од Скопје, пријавил дека истиот ден околу 10,30 часот додека бил во училиште неговиот 14- годишен син бил физички...
Вести Регион

Ученик ѝ се заканува на наставничка: Ќе ти се п….чам на глава..(ВИДЕО)

Слободен печат
Ќе се помочам овде на под, па тебе на глава. Ти ќе ми даваш „неоправдан“, дали си нормална, јеб*те. Вака ученик од сплитско училиште ѝ...