Tag : ученичка

Вести Македонија Слајдер

Наставата од дома може да бидa забавнa: Второодделенка од Прилеп напиша песничка

Слободен печат
-Со оглед на новонастанатата ситуација, имаме неприменувана форма на настава која треба да се одржува. Со моите ученици започнав еден вид на настава преку социјалните...
Ви Препорачуваме Магазин

Приказни од ЗЛОСТАВУВАНИ ЖЕНИ кои го шокираа БАЛКАНОТ: Професор заклучил ученичка во кабинет, па почнал со своите БОЛНИ дејствија

Слободен печат
Движењето „Me Too“ откако стана актуелно во Америка, наеднаш се прошири и низ целиот свет. Приказни за жени кои се сексуално злоставувани од претпоставени на...
Жена Магазин

Приказната за наставникот и ученичката ги остави луѓето без текст: Чекал 7 години да го спроведе планот во дело

Слободен печат
Ервин Пангалија е наставник од Индонезија кој, вели, се вљубил во својата ученичка Винда кога таа имала само 13 години. Како што тие денес зборуваат...
Еспресо Шоу биз

Ученичка му дофрли на Хари дека е згоден, неговата реакција ги изненади сите (ВИДЕО)

Слободен печат
Во текот на посетата на Јапонија принцот Хари меѓу останатото се дружеше и со група ученици. Додека позираа за заедничка фотографија, една девојка му дофрли...
Вести Свет

УЖАС ВО САД: Полицаец брутално претепал 11-годишна ученичка бидејќи зела премногу млеко (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)

Слободен печат
Полицаец од Ново Мексико бил снимен како физички малтертира 11-годишно девојче, поради тоа што таа наводно земала премногу млеко од училишната кантина. Полицаецот по овој...
Вести Ви Препорачуваме Свет

Скандал во училиште, ПРОФЕСОР ДОПИРАЛ УЧЕНИЧКА! Учениците снимале, а реакцијата на родителите е поразителна (ВИДЕО)

Слободен печат
Професорот по историја Тревис Холанд во средното училиште во американската сојузна држава Тенеси, е суспендиран откако е објавено видео на кое се гледа како на...