18.8 C
Скопје

Tag : учат

Магазин Магазин слајдер Семејство

4 животни лекции кои треба да им ги кажете на вашите деца

Слободен печат
Родителите постојано им одржуваат лекции на своите деца – не се тепај со брат ти, биди вреден, секогаш кажувај ја вистината, биди педантен и слично....
Забава Магазин Магазин слајдер

Јас ќе ве повикам, вие ќе дојдете едно по едно – Луѓето за трпеливоста треба да учат од овие кучиња (ВИДЕО)

Слободен печат
Неверојатната трпеливост и дисциплина луѓето треба да ја научат токму од овие преслатки бигл кучиња… Време за оброк! Не постои подраматичен дел од денот за...