• тревис скот

ФОТО | „Ова го чекавме“: Кајли Џенер со фотографија потврди дека повторно е со Тревис Скот

Кајли Џенер, најмладата на семејството Кардашијан – Џенер, на својот инстаграм – профил објави фотографија со своето поранешно момче Тревис Скот, со што јавно потврди дека гласините се точни – нивната љубовна романса е обновена.   View this post on Instagram   A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) Имено, беше наговестено нивното помирување, бидејќи …

ФОТО | „Ова го чекавме“: Кајли Џенер со фотографија потврди дека повторно е со Тревис Скот Read More »