Tag : том харди

Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

Нема теорија во овој страшен лик да го препознаете едниот од најубавите актери на светот! (ФОТО)

Слободен печат
Долгоочекуваниот филм во кој улогата на мафијашот Ал Капоне ќе ја толкува неодоливиот актер Том Харди, наскоро би требало да биде објавен. Филмот требаше да...
Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

Том Харди се враќа во својата стара улога, а фановите се воодушевени! (ВИДЕО)

Слободен печат
Британскиот актер Том Харди ќе и се врати на својата стара улога, односно ќе чита приказни за деца на каналот „Cbeebies“. Истото ова славниот актер...