-2 C
Скопје

Tag : тизер

Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

ВИДЕО: Објавен првиот тизер трејлер за новата сезона од серијата „Сексот и градот“

Слободен печат
Веќе е потврдено дека американската серија „Сексот и градот“ ќе добие уште една сезона, а продукцијата покрај поставување на тизер трејлерот одлучи да открие уште...
Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

ВИДЕО: Николас Кејџ во борба против демонските роботи во новиот тизер за хоророт „Willy’s Wonderland“

Слободен печат
Објавен е тизер трејлерот за претстојниот хорор филм „Willy’s Wonderland“, со оскаровецот Николас Кејџ во главна улога. Кејџ глуми тивок и повлечен скитник кој е...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Линдзи Лохан по 12 години објави тизер за новата песна и порача: Се вратив! (ВИДЕО)

Слободен печат
После силните скандали и последниот сингл кој го објави во 2008 година, таа се враќа на сцената. По дванаесет години откако го објави последниот сингл,...