• танчер

Актерот покажа дека знае и да танцува – Жан Клод Ван Дам доби главна улога како танчер (ВИДЕО)

Во видеото за новиот сингл „Ultrareve“ на групата AaRON, главната улога ја игра славниот актер Жан-Клод Ван Дам. Овој видеоспот го режирала неговата ќерка Бјанка. Според Симон Бурет и Оливие Курзиер од дуото AaRON, Ван Дам ги контактирал затоа што му била потребна музика за неговиот нов филм. Потоа го информирале дека тие завршиле со …

Актерот покажа дека знае и да танцува – Жан Клод Ван Дам доби главна улога како танчер (ВИДЕО) Read More »