4 C
Скопје

Tag : суперјахта

Вести Свет

ЛОША ПРОЦЕНКА НА КАПЕТАНОТ: Суперјахтата „Екстази“ урна надзорна куќарка на карипско пристаниште (ВИДЕО)

Слободен печат
Туристите на карипскиот остров Сент Мартин стоеа на мостот, без да претпостават дека ќе присуствуваат на крајно несекојдневна глетка. Скапоцената јахта во сопственост на пакистанскиот...
Автомагазин Магазин

За МИЛЈАРДЕРИ! Суперјахта каква што светот нема видено! (ВИДЕО)

Слободен печат
Суперјахтата од работилницата на „Порше“ пристигна на пазарот и ги воодушеви љубителите на пловилата со „вонземјански изглед“. Всушност тоа била и целта на компанијата со...