Tag : страница

Жена Магазин Магазин слајдер Сцена

Џуди Денч – Најстарата жена на насловната во историјата на магазинот Вог (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Актерката Џуди Денч (85) е најстарата жена во историјата на магазинот Вог која ја краси насловната страница на јунскиот број на британското издание на овој...
Вести Македонија

Сите информации за поврзани со Ковид 19 на специјализирана веб-страница

Сите информации поврзани со Ковид 19 граѓаните можат да ги најдат на специјализираната веб-страница www.koronavirus.gov.mk . -Дознај како да се заштитиш од вирусот, кои се симптомите и...
Вести Македонија Слајдер

Централен регистар: Хакирана е нашата Фејсбук страница

Слободен печат
По објавениот скандалозен статус, на ФБ страницата на Централен регистар, Директорката Марија Бошковска-Јанковски преку својот ФБ профил објави соопштение во кое се вели дека страницата...
Еспресо Секс

Сакате да се сплеткате со колегата од работа? Сега постои и интернет страница за тоа!

Слободан печат
„AFFAIR at work” во превод – афера на работа, е новата интернет страница за запознавање чии целни лица се главно поединци кои не се нужно...
Еспресо Шоу биз

Сопругата на францускиот актер целосно гола на насловната страница на „Photo“

Слободен печат
Францускиот актер Венсан Касел и неговата сопруга Тина Кунаки го очекуваат првото дете. Taa неодамна се фотографирала за насловната страница на магазинот „Photo“ целосно гола....