18.8 C
Скопје

Tag : Стјуардесата

Вести Свет

Брутален напад во авион: Стјуардесата ја молеше патничката правилно да ја стави маската, оваа и ги скрши забите

Слободен печат
Полицијата ја уапси Американката Вивиана Кинонез (28) за физички напад врз (неименувана) стјуардеса на лет од Сакраменто за Сан Диего. Според очевидци, физичкиот напад на...