Tag : скарлет јохансон

Еспресо

Драмата на црвениот тепих на Златните глобуси: Џенифер Лопез спакувана како подарок! (ФОТО)

Слободен печат
На 77. доделување на наградата Златен глобус очите на јавноста беа вперени во модните комбинации на бројните ѕвезди што се прошетаа по црвениот тепих. Некои...
Еспресо Шоу биз

Скарлет Јохансон не верува во моногамија, но верува во трета среќа?

Слободен печат
Холивудската глумица Скарлет Јохансон (35) се подготвува по третпат да застане пред олтарот со Колин Јост (37). Пред две години Скарлет се разведе од вториот...
Забава Магазин

ИМААТ МИЛИЈАРДИ, РОДИТЕЛИТЕ ИМ СЕ МОЌНИ: Ова се најбогатите деца на светот

Слободен печат
На оваа листа се најдоа децата на Ким и Канје, на Џеј Ло и Марк Ентони и синовите на Бритни Спирс......
Еспресо Шоу биз

ВО СЕНКА НА СЛАВНИТЕ: Овие холивудски ѕвезди имаат браќа или сестри близнаци

Слободен печат
Некои од нив, како што се Мери Кејт и Ешли Олсен одат во пар дури и во Холивуд, но поголемиот дел од нив сепак имаат...
Еспресо Шоу биз

Трета среќа: СКАРЛЕТ ЈОХАНСОН пак ќе се мажи (ФОТО)

Слободен печат
Официјално е потврдено дека Скарлет Јохансон се свршила со Колин Јост. Марсел Парисеу, претставникот за медиумите на Скарлет Јохансон ја потврди веста за свршувачката. View...