Tag : сексуално

Магазин Магазин слајдер Семејство

Колку често среќните луѓе водат љубов?

Слободен печат
Колку пати сте се запрашале колку често другите парови водат љубов и колку пати неделно имаат секс, а да не западнале во обична рутина? Еден...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Харви Вајнстин го победи коронавирусот

Слободен печат
Харви Вајнстин (68) е излекуван од коронавирусот, дознава Дејли Мејл. Продуцентот кој неодамна е осуден поради сексуално злоставување, повеќе нема грозница, ниту кашлица, а ставен...
Вести Македонија

Полициски началник сексуално вознемирувал колешка

МВР извести дека С.В (49) командир на полициската станица од општа надлежност Гази Баба во 2019 година, искористувајќи ја позицијата командир на полициска станица, сексуално...
Вести Свет

Принц Ендру негира каква било врска со жртва на Епстајн (ВИДЕО)

Слободен печат
Британскиот принц Ендру првпат во интервју за Би-Би-Си, одговори на прашања во врска со врските со осудениот педофил Џефри Епстајн, во кои призна дека било...
Еспресо Секс

Дали сте сексуално компатибилни со партнерот? Овие знаци покажуваат дека не сте!

Слободен печат
Дали сексуално сте компатибилни со вашиот партнер? Дали имате чувство дека на интимен план работите не се одвиваат според очекуваното? Не се чувствувате исполнето, ниту...
Вести Свет

20 години затвор за сестрите кои го убија таткото монструм (ФОТО)

Слободен печат
Руските тинејџерки, Кристина (19), Ангелина (18) и Марија (17) Качатуријан минатиот јули го признаа убиството на 57-годишниот татко Михаило, а година подоцна, случајот и понатаму...
Вести Регион

Настан кој ги згрози сите: Маж направил ужасно злостоство

Горан Наумовски
Полицајците од станицата Стар Град во Сараево вчера го уапсиле 37-годишниот С.Г. кој е осомничен за кривично дело мачење и убивање животни. За потсетување, апсењето...
Забава Магазин

Зошто мажите не сакаат да користат заштита?

Слободен печат
Сигурно сте се нашле во ваква ситуација кога машкото не сака да ја открие причината за одбивање да користи заштита. Возбудливиот момент во спалната соба...