10 C
Скопје

Tag : Саботажа

Вести Македонија

СДСМ: Зад бојкотот и саботажата на пописот стои Груевски, Мицкоски е само извршител

Слободен печат
Ставовите на Никола Груевски потврдуваат дека зад бојкотот и саботажата на пописот стои тој Груевски додека Христијан Мицкоски е само негов извршител, обвинуваат од СДСМ....