7.1 C
Скопје

Tag : робин худ

Останатo Спорт

Ѓоковиќ е тенискиот Робин Худ

Слободен печат
Така најтиражниот шпански спортски весник „Марка“ објави текст посветен на српскиот тенисер под наслов „Ѓоковиќ, Робин Худ на тениските терени“. Иако Ѓоковиќ е дел од...