2 C
Скопје

Tag : рита вилсон

Магазин Магазин слајдер Сцена

Том Хенкс важи за најдобриот холивудски сопруг, но тоа не било секогаш така – Актерот ја изневерувал својата прва сопруга и ја оставил со две мали деца! (ФОТО)

Слободен печат
Холивудскиот актер Том Хенкс (64) ретко зборува за својот прв брак со актерката Саманта Лус… Популарниот актер една година по разводот од првата сопруга Саманта,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Том Хенкс се присети на борбата со коронавирусот: Чувствував дека коските ми се направени од крекери! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Познатиот актер Том Хенкс и неговата сопруга, актерката и пејачка Рита Вилсон беа првите холивудски актери кои заболеа од коронавирусот. Да потсетиме, тие двајца се...
Живот Магазин Магазин слајдер

„Хенк-цина“: Крвта на Том Хенкс и Рита Вилсон ќе се користи за создавање на вакцина против коронавирусот

Слободен печат
Примероци од крвта на славниот холивудски пар, актерот Том Хенкс и неговата сопруга Рита Вилсон, ќе бидат искористени во обид да се направи вакцина против...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Сопругата на Том Хенкс открива детали од борбата со коронавирусот: Антималарискиот лек имаше ужасни несакани ефекти!

Слободен печат
Познатата американска актерка Рита Вилсон откри дека за време на нејзиното лекување од Ковид-19, го примала антималарискиот лек хлорокин и имала сериозни несакани ефекти од...
Магазин Сцена

Том Хенкс се врати во САД, па откри како се чувствува по излекувањето од коронавирусот

Слободен печат
Откако две недели поминаа во карантин во Австралија поради коронавирусот, славниот актер Том Хенкс, објави дека тој и сопругата Рита Вилсон се вееќе во САД....
Магазин Магазин слајдер

Том Хенкс и неговата сопруга Рита Вилсон се вратија во САД! (ФОТО)

Слободен Печат
Познатиот актерски пар престојуваше во Австралија, каде се зарази со коронавирусот. Тие беа првиот холивудски пар кој објави дека е позитивен на КОВИД19. Парот помина...
Ви Препорачуваме Живот Магазин

Се огласи Том Хенкс од карантин откако се зарази со коронавирусот (ФОТО)

Слободен печат.
Холивудскиот глумец Том Хенкс и неговата сопруга, глумицата Рита Вилсон, се заразени со новиот коронавирус Ковид-19. Откако синот на актерот, Чет Хенкс посвети објава за...
Вести Ви Препорачуваме Свет

Том Хенкс и неговата сопруга Рита Вилсон се позитивни на коронавирусот (ФОТО)

Слободен печат
Американскиот актер Том Хенкс и неговата сопруга, актерката Рита Вилсон, се позитивни на коронавирусот додека се на снимање на филм во Австралија. 63-годишниот оскаровец е...