Tag : пушки

Магазин Магазин слајдер Сцена

Горат социјалните мрежи поради Анастасија Ражнатовиќ и Јелена Карлеуша: „Будало“, „Багро“ – се најблаго упатените зборови! (ФОТО)

Васко Спасоски
Јелена Карлеуша објави подолга порака по гостувањето на Цеца Ражнатовиќ во емисијата „Хит твит“ на „Тв Пинк“, во која познатата пејачка и српскиот политичар Чеда Јовановиќ...
Вести Слајдер Хроника

Полициска акција во Скопје: Во бункер пронајдени автоматски пушки и дрога

Слободен печат
Бирото за јавна безбедност во заедничка акција со СВР Скопје на улица Алпи во Скопје во специјално направени бункери пронајдоа повеќе видови оружје и дрога....