Tag : психа

Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

Ова се 9-те најдобри филмови за човечката психа: Вечерва заборавете на спиењето! (ВИДЕО)

Слободен Печат
Доколку сте љубители на човечката психологија тогаш ви ги препорачуваме следните 9 филма за човечката психа во кои главните ликови патат од тешко ментално пореметување!...
Здравје Магазин

Мириси кои опуштаат и го подобруваат здравјето

Слободен печат
Прочитајте кои мириси делуваат на што во однос на нашето здравје и психа. Јасмин е билка со волшебен мирис чии молекули низ крвта доаѓаат до...