Tag : пристапен

Вести Македонија

Заев: Подготвени сме да се соочиме со сите предизвици што ги носи пристапниот процесот

Слободен печат
Премиерот Зоран Заев денеска во рамките на еднодневната посета во Прага, Република Чешка, учествуваше на „Самитот на премиерите на државите од Вишеградската Група и на...
Еспресо Жена Магазин Мода

Доживотен тренд: Ова парче облека секогаш е во тренд, а пристапно е за секого (ФОТО)

Слободен печат
Ова парче облека можете да го носите и во дневни и во вечерни варијанти… Доколку ги прашате врвните модни познавачи кое парче облека никогаш нема...