Tag : потенција

Еспресо Секс

Сексуалната желба се враќа и со чај

Слободен печат
Со состојки кои можете да ги најдете во секоја продавница за здрава храна, можете да си направите пријатни чаеви за подобрување на сексуалниот живот. Состојки:...
Еспресо Секс

Крвната група одредува кои мажи се НАЈДОБРИ ВО КРЕВЕТ: ТИЕ се далеку ПОДОБРИ од другите

Слободен печат
Истражувањата спроведени на Универзитетот МЕТА во Анкара покажуваат дека потенцијата зависи од крвната група. Оние кои имаат поголеми шанси да се „посрамотат“ се момчињата или...
Еспресо Секс

Сексуалната желба се враќа и со чај

Слободен печат
Состојки: Нане Оригано Маточина Линцура Рузмарин Подготовка: Измешајте ги билките во еднакви размери. Eдна кафена лажичка мешавината прелијте ја со зовриена вода и оставете ја...