Tag : помладиот

Магазин Магазин слајдер Сцена

За оваа фотографија на Ѓоковиќ од детството зборуваат сите: Еве на кого личи неговиот син Стефан (ФОТО)

Слободен печат
Се појави фотографија од Новак Ѓоковиќ со браќата на социјалните мрежи и на сите веднаш им стана јасно на кого личи неговиот син Стефан. Новак...
Еспресо Шоу биз

Го изгустира, па го откачи! Супермоделот го остави 23 години помладиот дечко по само четири месеци (ВИДЕО)

Слободен печат
Супермоделот Наоми Кембел (48) ја заврши љубовната романса со 23 години помладиот британски пејач Лиам Пејн (25), по само четири месеци врска. „Лиам и Наоми...