Tag : поголем

Вести Економија

Ангеловска: Извозот на заштитна опрема е речиси 300 отсто поголем во април

Да се гордееме со домашните текстилни компании. Брзо се адаптираа и произведуваат заштитна опрема во полн капацитет!, напиша министерката за финансии Нина Ангелоска на својот...
Вести Свет Слајдер

Зошто Афроамериканците се повеќе погодени од коронавирусот?

Слободен печат
До сега статистичките податоци се објавуваат во однос на сојузни држави и градови и според нив невозможно е да се извлече заклучок дали КОВИД-19 специфично...
Жена Магазин

ЖЕНА СНИМЕНА КАКО КРАДЕ БЕБЕ ОД БОЛНИЦА: Уште поголем шок следел кога објаснила зошто го направила тоа! (ВИДЕО)

Слободен печат
Тајланѓанката Сривалук Акетамсатиен (27) призна дека украла новороденче од породилиште затоа што, како што вели, била исплашена да му каже на нејзиниот сопруг дека го...
Жена Магазин

Ослабела 118 килограми – Но сега има уште поголем проблем! (ФОТО)

Слободен печат
Катерин Шенклин од Оклахома Сити имала 190 килограми и не била во состојба сама да си ги врзе врвците од чевлите, а кога се качувала...
Еспресо Шоу биз

Албанска пејачка сними спот со ЕКСПЛИЦИТНИ СЦЕНИ во православна црква во Косово! (ВИДЕО)

Слободен печат
Балканските медиуми деновиве пишуваат за спотот на пејачката Албана Азизи, кој е снимен во црквата Свети Никола во Ново Брдо во близина на Приштина. Албанската...