Tag : плач

Здравје Магазин

ДАЛИ СТЕ ЗНАЕЛЕ? Со плачење можете да ги решите ОВИЕ ПЕТ проблеми!

Слободен печат
Стрес Студија од 2014 година открила дека плачењето може да им помогне на луѓето да се опуштат во стресните периоди. Резултатите од плачењето не се...
Еспресо Шоу биз

Погребан раперот Гру: Сопругата и родителите скршени од болка, ги полевале со вода (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Раперот Далибор Андонов Гру беше погребан денес 12 септември, по 3 часот попладне. Вдовицата Даница ја држеле за да не падне кога тргнала поворката, како...
Забава Магазин

Како погребите станаа СПЕКТАКЛ – Пиротехника, мотори и музика наместо ПЛАЧ (ВИДЕО)

Слободен печат
Расплакани луѓе обвиени во црно, спуштени глави, гласни крици, а потоа таа морничава ладна тишина. Така најчесто изгледа збогувањето од тие што не напуштиле засекогаш....