Tag : парис хилтон

Забава Магазин

Парис Хилтон објави стари фотографии – Фановите дури сега не и веруваат дека не правела пластични операции

Слободен печат
Парис Хилтон на пријателите им покажала како изгледала на 13,15 и 16 години. На една фотографија Парис Хилтон кога имала 15 години позира во вечерен...
Еспресо Убавина

Парис Хилтон: Цела сум природна и горда сум на тоа (ФОТО)

Слободен печат
Парис Хилтон се ближи кон својата 40-та година, но сè уште може да се пофали со младоликата кожа, пишува Мирор. „Мајка ми секогаш ме учеше...
Еспресо Шоу биз

Овие познати дами имаат порно-снимки, а еве која од нив највеќе заработи! (ФОТО)

Слободен печат
Многу познати дами можеби немаа среќа во животот, па по своја или туѓа вина својата интима ја поделија со милиони луѓе на планетатата, а меѓу...
Еспресо Мода

Импресивни колекции од чевли на познатите дами! (ФОТО)

Слободен печат
Чевлите претставуваат многу важен, ако не и најважен моден детаљ во животот на секоја жена, а во различни филмски остварувања им се припишува и судбински...
Жена Магазин

Наследничка на хотелското царство: Од дива богаташка до снаа во една од најтаинствените фамилии

Слободен печат
Парис Хилтон на сите им е позната како разгалена богаташка, богата наследничка, љубителка на разуздани забави, пријателка на Ким Кардашијан… Од друга страна, нејзината сестра...
Еспресо Шоу биз

РАЗГАЛЕНИ ЅВЕЗДИ: Ова се холивудските лица кои имаат НАЈБИЗАРНИ барања и желби

Слободен печат
Кои се најбизарните барања на Анџелина Џоли, Парис Хилтон, Брус Вилис......
Еспресо Шоу биз

Старлетите ги закопаа секирите: Повторно се блиски другарки

Слободен печат
Ја обвинуваа дека стекнала слава врз грбот на својата пријателка......