Tag : отстрануваат

Жена Магазин Магазин слајдер

Моќни вежби: Се прават 10 минути дневно, а го отстрануваат подбрадокот засекогаш! (ВИДЕО)

Слободен печат
Салото од овој дел од телото е најтешко да се отстрани, но со помош на овие вежби тоа навистина е возможно… Како и секој мускул...
Жена Здравје Магазин Магазин слајдер

Здрави и убави – Четири состојки што го отстрануваат целулитот

Слободен печат
Ваш најдобар сојузник во обидот да се ослободите од непосакуваниот надворешен изглед на кожата е да јадете исклучиво внимателно избрани намирници Под целулит се подразбираат промените на...