Tag : опериран

Ракомет Спорт

Стоилов успешно опериран, ќе ја пропушти Грција

Слободен печат
Стоилов подолг период имаше проблеми со менискусот на коленото и сега му следува период на рехабилитација за македонскиот репрезентативец. Како што информира „Спортмедиа“, Стоилов беше...