Tag : нинџа

Вести Македонија

Осуденикот Нинџа ја шокираше јавноста- ослабе до непрепознатливост (ФОТО)

Слободен печат
Александар Василевски – Нинџа кој еден од осудените за упадот во Собранието ја шокираше јавноста со својот изглед. Тој во затворот во Штип ослабел до...
Вести Македонија

Осуденикот Нинџа на исказ кај Рускоска, добивал закани од осудените за „27 април“

Слободен печат
Александар Василевски -Нинџа, еден од осудените за „27 април“, денеска од затворот во Штип бил спроведен во Обвинителството за организиран криминал и корупција, објави телевизија...
Еспресо Шоу биз

Кој би рекол дека има 54 години? Лиз Харли облече тесен костим за да биде нинџа!

Слободен печат
Таа е веројатно најзгодната актерка на светот со полни 54 години. Се работи за Лиз Харли која има неверојатно тело, а со оглед на тоа...
MacedonianAlbanian