Tag : немања илиќ

Спорт Фудбал

Србинот Илиќ е новиот „романтичар“

Слободен печат
Во желбата за дополнително засилување на последната одбранбена линија, српскиот интернационалец Немања Илиќ во сезоната 2019/20 ќе го носи дресот на „романтичарите“. Илиќ претходно во...