9 C
Скопје

Tag : не смее

Магазин Магазин слајдер Сцена

Тој не смее да ѝ го спомне ниту името: Крис Џенер го натерала бившиот да потпише „пеколен договор“!

Слободен печат
Не, никогаш нема да можете да прочитате ниту збор за Крис Џенер од страна на нејзиниот поранешен љубовник Тод Вотермен. Причината за тоа е „пеколниот...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Судот одлучи: Бившиот на Софија Вергара не смее да ги користи нивните замрзнати ембриони

Слободен печат
Софија Вергара победи во судската битка со поранешното момче Ник Лоеб… Пресудата пристигна по повеќегодишното судење, а спорот настана околу двата замрзнати оплодени ембриони кои...
Магазин Магазин слајдер Семејство

Кои намирници не смеат да ги јадат бебињата помлади од 12 месеци?

Слободен печат
Како правилно да го храните вашето бебе помладо од една година?...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Тоа е статусен симбол, но сепак Кејт Мидлтон не смее да го носи овој предмет во јавноста во текот на денот (ФОТО)

Слободен печат
Ригорозните правила на кралското семејство велат дека на војвотката од Кембриџ за време на денот и е забранет предметот кој е симбол на нивниот статус....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Кралски правила кои не смее да ги прекрши ниту кралицата Елизабета

Слободен печат
Никој не е над законот, а за тоа говори и фактот дека дури и највлијателните членови во општеството не смеат да прекршат одредени правила. За...