Tag : навистина

Еспресо Жена Магазин Убавина

Африканка влезе во историјата: Дали ова навистина е најубавата жена во светот?

Слободен печат
Најпознатото и едно од најугледните натпреварувања за убавина на светот, „Miss Universe“, синоќа го доживеа своето историско издание. За прв пат во историјата круната ја...
Еспресо Убавина

Домашна маст која ќе ви помогне при проблеми со враснати и задебелени нокти

Слободен печат
Оваа маст стана хит на интернет бидејќи за само три дена ги отстранува габичките на ножните прсти, а воедно помага кај проблемите со враснати и...
Еспресо Шоу биз

Дали навистина наполни 53 години? Хали Бери во мокра маичка без градник (ФОТО)

Слободен печат
Никој не може да поверува дека една од најубавите актерки Хали Бери штотуку наполни 53 години. Оскаровката на својот Инстаграм профил сподели жешка фотка во...
Еспресо Секс

5 работи кои мажите ги забележуваат и навистина уживаат во нив за време на сексот

Слободен печат
Следуваат 5-те нешта што тој ги забележува, но и што навистина му се важни за време на сексот. 1. Иницијатива За мажите ништо не е...
Вести Забава Магазин Свет

Баба стана порно ѕвезда за да се прехрани: „Навистина уживам!“ (ВИДЕО)

Слободен печат
„Никогаш не сум почувствувала потреба да бидам порно ѕвезда која изгледа како Барби. Многу мои гледачи, особено оние младите, сакаат да ме видат како баба...
Еспресо Секс

Дали навистина имате лош сексуален живот? Проверете!

Слободен печат
Сексот е страстен момент помеѓу партнерите. Иако секое искуство со долгогодишниот партнер не може секогаш да биде најубавото досега, сепак постојат одредени знаци кои доколку...