Tag : насловната

Жена Магазин Магазин слајдер Сцена

Џуди Денч – Најстарата жена на насловната во историјата на магазинот Вог (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Актерката Џуди Денч (85) е најстарата жена во историјата на магазинот Вог која ја краси насловната страница на јунскиот број на британското издание на овој...
Еспресо Шоу биз

Шерон Стоун на насловната на „Harper’s Bazaar“: Доказ дека годините се само бројка (ФОТО)

Слободен печат
Заносната Шерон Стоун е жив доказ дека годините се само бројка. На 61 година таа се уште плени со убавина и сексипил, а многу млади...
Еспресо Шоу биз

Сопругата на францускиот актер целосно гола на насловната страница на „Photo“

Слободен печат
Францускиот актер Венсан Касел и неговата сопруга Тина Кунаки го очекуваат првото дете. Taa неодамна се фотографирала за насловната страница на магазинот „Photo“ целосно гола....