Tag : наоми кемпбел

Магазин Магазин слајдер Сцена

Наоми Кемпбел повторно ја изненади јавноста: Сликите од манекенката како гола се вози во метро, го заобиколија светот! (ФОТО)

Слободен Печат
Наоми Кемпбел повторно го изненади светот и покажа дека е непокорлива, дури и со своите 50 години кои ги наполни вчера. Токму на нејзинитот јубилеен...
Останатo Спорт

Го чував тоалетот додека во него беа Тајсон и Наоми Кемпбел

Слободен печат
Холовеј неодамна ја издаде книгата „Taming the Beast: The Untold Story of Team Tyson“ во која ја открија слабоста на славниот боксер кон жените. Тој...
Еспресо Шоу биз

Љубовните походи на пребогатиот бизнисмен: Бил со Наоми Кемпбел и со Хајди Клум, а сега љуби 49 години помлада убавица (ФОТО)

Слободен печат
Италијанскиот бизнисмен и поранешен шеф на Рено во Формула 1, Флавио Бријатор,е започна нова врска, а тоа веднаш предизвика бурни коментари. Неговата нова девојка Бенедета...
Еспресо Мода

Синот на Пирс Броснан е згоден „боли глава“! Можеби, позгоден од Џејмс Бонд, проверете (ФОТО)

Слободен печат
Најмладиот член на семејството Броснан се вика Парис (18). Тој е исто толку фасцинантен како татко му. Толку е згоден што супермоделката Наоми Кембпел го...
Еспресо Шоу биз

ЉУБОМОРА НА МОДНАТА ПИСТА: Наоми намерно ја сопнала Тајра, но сега сменила песна

Слободен печат
Наоми, според Тајра, правела сè за таа да се чувствува непосакувана во модната индустрија....