2 C
Скопје

Tag : наоми кемпбел

Магазин Магазин слајдер Сцена

Наоми Кемпбел ги откажува цигарите и го сподели својот метод: Навистина се обидувам

Слободен Печат
Наоми Кемпбел на крајот на 2020 година си ветила дека ќе престане да пуши цигари. Иако многумина пушачи ќе се сложат дека е многу полесно...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Супермоделот Наоми Кемпбел заводлива и на 50 години

Слободен Печат
Наоми Кемпбел отсекогаш била заводлива и секси, а очигледно годините не можат да го променат тоа. Уште кога се појави во светот на модата кон...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Сосема е јасно од кого Наоми Кемпбел ја наследила беспрекорната убавина

Слободен Печат
Супермоделот Наоми Кемпбел, познатата манекенка која имаше неверојатна кариера во модниот свет, отсекогаш била многу блиска со нејзината мајка Валери Морис-Кембел. Манекенката, која сè уште...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Камерон Дијаз во разговор со Наоми Кемпбел откри дека се враќа на актерството

Слободен Печат
Актерката Камерон Дијаз (48) гостуваше во емисијата „No Filter“ на Јутјуб која ја води нејзината пријателка, манекенката Наоми Кемпбел (50). По тој повод Камерон зборуваше...
Жена Магазин Магазин слајдер

Кога Наоми Кемпбел ќе ви каже што треба да правите – тука нема простор за грешка: Манекенката ја откри својата бјути рутина!

Слободен печат
Кога ќе се спомене природна убавина, многумина најпрвин помислуваат на прекрасната Наоми Кемпбел. Таа започнала да се занимава со манекенство на 15-годишна возраст, а статусот...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Претседателски избори во САД: Славните Американци се соблекоа и ги повикаа граѓаните да излезат на избори (ВИДЕО)

Слободен печат
Ејми Шумер, Тифани Хејдиш, Марк Руфало, Челса Хендлер и уште многу други јавни личности се соблекоа и со видеопорака ги повикаа граѓаните масовно да гласаат...
Магазин Магазин слајдер Слајдер Сцена

Паника во светскиот џет-сет: Ќе се откријат имињата на сите што летале со авионот на Епстин (ФОТО)

Слободен печат
Денис Џорџ, државната обвинителка за американските Девствени Острови, побарала имиња на патниците и контакт информации за секој лет што го извршиле четирите хеликоптери и трите...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Наоми Кемпбел ѝ се врати на јавноста после шест месеци: „Црниот пантер“ ги откри градите, позирајќи само во сако! (ФОТО)

Слободен Печат
Сигурни сме дека оваа убавица ѝ недостигаше на јавноста повеќе од кога било, но на радост на сите оние кои го сакаат „Црниот пантер“, Наоми...
Магазин Магазин слајдер Сцена

„Не ми ги врати ни парите ни вредните работи“ – Поранешното момче ја тужи Наоми Кемпбел

Слободен печат
Иако петгодишната врска ја завршија уште во 2013 година, милијардерот неодамна се одлучи на суд да ја побара правдата. Иако на своите многубројни сметки има...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Мајката на Наоми Кемпбел откри шокантни детали: Ја одгледував мојата ќерка како Јеховин сведок!

Слободен Печат
Веста за Том Круз и неговото придружување кон Сциентологијата своевремено го потресе светот, но тоа дека прекрасната Наоми замалку ќе станела Јеховин сведок на многумина...