18.8 C
Скопје

Tag : најмоќниот

Здравје Магазин Магазин слајдер

Најмоќниот домашен лек за сувата кашлица – Шолја топло млеко со уште неколку додатоци ќе го реши вашиот проблем!

Слободен печат
Овој народен лек можат да го користат и децата… Кашлицата е грчевита контракција на мускулите, која може да се излекува со народен лек. Доколку во...
Магазин Магазин слајдер Слајдер Сцена

Поранешен телохранител раскажа за работењето за некогаш најмоќниот холивудски пар, една работа посебно го изненадила

Слободен печат
Марк Били Билингем некое време работел како телохранител на Анџелина Џоли и Бред Пит, на кои и денес многу добро се сеќава. Поранешниот припадник на...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Некогаш еден од најмоќните луѓе во Холивуд, сега затвореник кој пропаѓа – Прва слика на Бил Козби од затворот

Слободен печат
Познатиот комичар Бил Козби (83) беше еден од најмоќните луѓе во Холивуд, а потоа во 2018 година заглави зад решетките во Филаделфија, поради пресудата за...
Еспресо Шоу биз

Неочекуваниот говор на бремената актерка за абортусот беше најмоќниот момент на доделувањето на Златниот глобус (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Актерката Мишел Вилијамс (39), која е во блажена состојба, ја подигна јавноста на нозе со својот говор на доделувањето на Златниот глобус кое се одржа...
Еспресо Здравје

Ова е најмоќниот домашен антибиотик во светот: Создаден е да ги уништи најсериозните епидемии!

Слободен печат
Поради тоа што сите состојки се природни, не можете да станете имуни на овој сируп. Модерните фармацевти имаат производи кои ќе ви помогнат да се...