2 C
Скопје

Tag : можам

Магазин Магазин слајдер Сцена

Џенифер Лопез: Сега можам сѐ да направам, се чувствувам моќно!

Слободен печат
Зошто да не можам да изградам неколку деловни империи од три или четири милијарди долари, наместо само една рече таа за WSJ. Џенифер Лопез (51)...
Еспресо Шоу биз

Овој градежник има сериозен проблем: „Никаде не можам да одам, сите мислат дека сум Бред Пит“ (ФОТО)

Слободен печат
Холивудскиот актер Бред Пит со децении наназад важи за еден од најпопуларните светски актери и има армија фанови. Британецот, Нејтан Мидс, градежен работник, се најде...