Tag : милер

Магазин Магазин слајдер Сцена

„Бијонсе со години лаже! Таа не е црна, туку е бела и потекнува од Италија – се вика Ан Мари Ластраси! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Бијонсе (38) не била бремена, носела лажен стомак, ја избелувала кожата за да биде попривлечна на публиката, а нејзиното вистинско име е Ан Мари Ластраси....
Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

Мајкл Китон повторно во улогата на Бетмен

Слободен печат
Актерот го толкуваше Мрачниот витез во филмовите на Тим Бартон од 1989 и 1992 година. Холивудс Репортер пишува дека Мајкл Китон започнал со преговорите и...
Магазин Сцена

ФАНОВИТЕ ВО НЕВЕРУВАЊЕ: Популарниот актер снимен додека ЈА ДАВИ обожавателката! (ВИДЕО)

Слободен печат
Снимката која кружи на социјалните мрежи ја вознемири холивудската јавност… Езра Милер (27), кој ги воодушеви сите со улогите во филмовите „Мораме да разговараме за...
Жена Магазин

Исповед на поранешна наркоманка: Сестра ми ми кажа дека избрала ПЕСНИ ЗА МОЈОТ ПОГРЕБ, јас само мечтаев да ЗЕМАМ ИГЛА (ФОТО)

Слободен печат
Меди Милер била само обична тинејџерка од Дулут во Минесота, пораснала во американско семејство од средна класа, се додека во тинејџерскиот период не се сретнала...
Вести Свет

Трамп: Измислени се изјавите во извештајот на лудиот Милер

МИА Агенција
Американскиот претседател Доналд Трамп ги отфрли изјавите од извештајот на специјалниот обвинител Роберт Малер за можното руско мешање во изборите во 2016 година како „измислени”...