Tag : Мерион Бартоли

Останатo Спорт

Поранешната шампионка на Вимблдон изгледа непрепознатливо (ФОТО)

Слободен печат
Голем дел од професионалните спортисти по завршувањето на кариерите, знаат да се „опуштат“ и да качат некој килограм повеќе. Но, Мерион Бартоли се чини дека...